About the Company

LINKIES. Management Consulting jest międzynarodową firmą konsultingową specjalizującą się w zarządzaniu ryzykiem przedsiębiorstwa,  szczególnie w dziedzinie zarządzania kryzysowego oraz w zarządzaniu ryzykiem i kontrolą w dużych i średnich organizacjach na całym świecie. Siedziba firmy mieści się w Lipsku (Niemcy). Firma jest reprezentowana w Północnej, Centralnej i Południowej Ameryce, w Europie, w Azji i na Pacyfiku oraz w Japonii. Firmę tworzy sieć specjalistów do spraw zarządzania bezpieczeństwem i ryzykiem, specjalistów SAP, ekspertów aktywnych biznesowo oraz partnerów konsultingowych i do spraw technologii. Nasi eksperci prowadzili projekty w Europie, Amerykach, Azji i Oceanii. 

LINKIES. Management Consulting Polska to oddział firmy dla Centralnej i Wschodniej Europy oraz dla Francji z siedzibą w Warszawie. Naszym celem jest aktywne uczestnictwo w rynku zarządzania ryzykiem operacyjnym. Z racji wiedzy, doświadczenia i kontaktów naszym podstawowym polem działania jest ryzyko IT w organizacji. Zarządzanie ryzykiem pozwala na rozumne kształtowanie kosztów IT  i jest główną składową procesu zarządzania bezpieczeństwem informacji. Jednym z podstawowych obszarów bezpieczeństwa jest zarządzanie autoryzacjami i jest to prawdą począwszy od najmniejszych przedsiębiorstw (nawet w rodzinnym PCcie), aż do wielkich międzynarodowych organizacji. Jesteśmy szczególnie dumni z naszych doświadczeń i umiejętności w dziedzinie zarządzania autoryzacjami SAP, która wymaga nie tylko szczegółowej wiedzy na temat mechanizmów bezpieczeństwa SAP i wiedzy na temat sposobów działania organizacji, ale także odpowiedniego podejścia, aby rozwiązywać problemy na dłużej, a nie tylko łatać bieżące problemy. Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo w zakładce Consulting.

Nasze doświadczenie i narzędzia są do Państwa dyspozycji. Zapraszam do kontaktów z LINKIES. – szczegóły w zakładce.

COMPANY INFO
Nazwa:

LINKIES. Management Consulting Polska
A LINKIES. Management Consulting (Group) Company 

Sposób działania: Przedsiębiorstwo prywatne 
Osoba zarządzająca: Dr Piotr Dzwonkowski
Siedziba: Warszawa, Polska
Rejestracja: w Warszawie
Reprezentacje Grupy:

Warszawa, Polska
Lipsk, Saksonia, Niemcy
Toronto, Ontario, Kanada
Montevideo, Urugwaj
Tokyo, Japonia
Yeoju, Korea Południowa
Hanoi & Vinh, Wietnam
George, Western Cape, Republika Południowej Afryki
The Woodlands, Texas, USA 

Typ przedsięwzięcia Doradztwo zarządcze
Centrum zainteresowania: Doradztwo Zarządzania Ryzykiem
Obszary doradztwa:

- Zarządzanie Ryzykiem Przedsiębiorstwa i Zarządzanie Korporacyjne - Enterprise Risk Management & Corporate Governance (ERMG), SAP i Bezpieczeństwo Informacji (SAP & Information Security (SAPS)
- Zgodność z wymogami i doradztwo prawne - Regulatory Compliance & Legal Advisory (RCLA)
- Marketing Środowiskowy i Usługi Zgodnościowe - Environmental Marketing & Compliance Services (EMCS)

Przemysł: każdy
Rozwiązania: Doradztwo niezależne

 

LINKIES. ON TWITTER

Twitter Updates

SMALL TRIP TO OUR HQ
DOWNLOADABLE CONTENTS
  • Whitepapers, Newsletters & Presentations
    (you need log in to download)
  • Company Brochure
    112 KB
CONNECT TO US
Ta strona używa ciasteczek (cookies) dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.