Partner Management

Piotr Dzwonkowski, PhD jest Dyrektorem Zarządzającym LINKIES. Management Consulting Polska. Ma on wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych projektach związanych z bezpieczeństwem informacji, kontrolą i audytem, w obszarze SAP oraz w zarządzaniu projektami IT. Wdrażał rozwiązania bezpieczeństwa IT w Polsce, Europie Środkowej i Wschodniej oraz we Francji. Przez 10 lat sprawował funkcję ABI oraz jest współautorem "Wytycznej zarządzania i nadzoru nad systemami informatycznymi pod kątem zgodności z Ustawą o ochronie danych osobowych" przygotowanej w ramach grupy roboczej ISACA w Polsce. Piotr Dzwonkowski dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami na licznych Konferencjach związanych z technologiami IT. Jest członkiem Rad Programowych stowarzyszeń ISSA i POLRISK. Prowadzi szkolenia ISO 27001, Risk IT i COBIT.  Piotr Dzwonkowski jest aktywnym członkiem ISACA Warsaw Chapter oraz pełni funkcję Dyrektora ISSA Polska. Posiada Certyfikaty CISA, CISM oraz CRISC.

Mario Linkies jest twórcą i prezesem międzynarodowej grupy LINKIES. Management Consulting. Mario ma doświadczenie w projektach doradczych dla wielu międzynarodowych firm jako główny konsultant. Skupia się on przede wszystkim na zarządzaniu ryzykiem korporacyjnym, autoryzacjach SAP, rozwiązaniach IT wspierających zarządzanie bezpieczeństwem w szczególności dostarczając rozwiązań strategicznych dla procesów zarządzania korporacyjnego. Mario Linkies ma 20 lat doświadczenia w obszarach SAP, ryzyka i zgodności z wymogami, bezpieczeństwa i autoryzacji a także w obszarze zarządzania wymogami środowiskowymi. Doświadczenie to czyni z niego jednego z głównych autorytetów w tych dziedzinach na świecie.  Po skończeniu studiów finansowych na Uniwersytecie Humbolta Mario pracował w Grupie Shell w Niemczech i w Holandii, a następnie w Deloitte w Kanadzie. Stworzył grupę doradztwa zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem o zasięgu światowym dla całej grupy SAP. Pracował również jako Dyrektor Zarządzający dla dwóch firm w Kanadzie i w Niemczech.  Mario Linkies doradza firmom na całym świecie z wielu branż i zawsze wspiera inicjatywy dotyczące zarządzania ryzykiem, zgodnością z wymogami i bezpieczeństwem IT.  Mario Linkies jest inicjatorem i autorem bestsellerów: SAP®Security and Authorizations (SAP Press 2006) oraz SAP®Security and Risk Management (SAP Press 2010).  

Thuy Le Ho reprezentuje grupę LINKIES. w rejonie Azji i Pacyfiku oraz w Japonii. Thuy pracuje w LINKIES. Management Consulting Viet Nam oraz pełni role doradczą w rozwoju Grupy LINKIES. na całym świecie.

MANAGEMENT PARTNERS
REFERENCE CV
  • Download
    4.30 MB
CONNECT TO US
Ta strona używa ciasteczek (cookies) dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.